NEOCUBE

  • Neocube

    Neocube

  • Neocube 5mm kulki kostka Magtom

    Neocube 5mm kulki kostka Magtom

Neocube to idealny prezent zarówno dla Twojego dziecka, jak też dla dorosłego. Ta niezwykle wciągająca zabawka dopiero niedawno pojawiła się w Polsce, ale już od dłuższego czasu robi furorę na całym świecie.


Neocube to zestaw silnych magnesów, które można ustawiać na miliony różnych sposobów - ich liczbę ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Jest to łamigłówka, która pozwala pozytywnie wykorzystać czas wolny i dodatkowo rozwija wyobraźnię i zdolności konstruktorskie. Te niezwykłe puzzle umożliwiają stworzenie naprawdę niezwykłych rzeczy, takich jak kształty geometryczne, figury czy biżuterię.


Uwaga! Im więcej kulek - tym więcej możliwości!


Jest to kolejny produkt z serii zabawek magnetycznych, w których wykorzystano właściwości magnesów. Kupno Neocube dziecku spowoduje niezwykły rozwój jego kreatywności. Zabawki dodatkowo posiadają udowodnione właściwości antystresowe oraz są pomocne przy nadpobudliwości psychoruchowej. Kulki magnetyczne Neocube można rozrywać czy zgniatać co powoduje rozładowanie emocji.


Podczas zabawy Neocube stymulowane są obie półkule mózgu, dlatego jest to tak niesamowita zabawka. Ćwiczona jest lewa półkula odpowiedzialna za matematykę, logikę i języki oraz prawa, która odpowiada za wyobraźnię przestrzenną i kreatywność. Tylko podczas rozrywki z Neocube nie ma z góry określonych zasad i reguł gry. Można je dostosowywać w zależności od upodobań i wieku.


Neocube rozwija Twój umysł i zdolności manualne.


Pamiętaj! Neocube nadaje się dla ludzi w każdym wieku. Jedno ograniczenie - zabawka przeznaczona jest dla dziecka powyżej 6 roku życia, ze względu na możliwość połknięcia małych elementów !!!


Kolejne zastosowanie kulek Neocube to tworzenie biżuterii na każdą okazję, dlatego w naszej ofercie pojawiły się kulki w wielu kolorach, także złotym. Jest to niezwykle zdrowa biżuteria, gdyż magnesy znane są z właściwości leczniczych. Noszenie biżuterii wykonanej z magnesów łagodzi bądź zupełnie likwiduje migreny, bóle reumatyczne oraz nerwobóle. Dodatkową korzyścią jest, że taka magnetyczna biżuteria nie musi zostać głęboko schowana gdy się znudzi - wystarczy ją przerobić na nowy wzór!


Przy zakupie 216 kulek magnetycznych Neocube dostaniesz stylowe i eleganckie pudełko GRATIS!


Neocube w srebrnym pudełku będzie niezwykłym, edukacyjnym PREZENTEM dla każdego!

Nie wiesz co kupić znajomemu na urodziny? Nie szukaj dalej! Neocube to prezent, którego pewnie jeszcze nie ma i się nie spodziewa!

Neocube kostka magnetyczna zapewni Ci godziny fantastycznej i dodatkowo edukacyjnej rozrywki!

Neocube można zakupić w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym w dwóch rodzajach – jako kulki oraz NOWOŚĆ kwadraty. Wzbogaceniem każdej konstrukcji z kulek będzie możliwość korzystania z różnych kolorów Neocube. W stałej sprzedaży posiadamy kulki srebrne, złote, granatowe, zielone, czarne czy fioletowe. Dla klientów niezdecydowanych przygotowaliśmy również miks wielu kolorów w jednym zestawie.

 

Aby kupić kliknij TUTAJ.