AKCESORIA DO TABLIC MAGNETYCZNYCH

 • Literki do tablic magnetycznych

  Literki do tablic magnetycznych

 • Magnesy do tablic mab=gnetycznych

  Magnesy do tablic mab=gnetycznych

 • 10szt stalowe pionki na tablice magnetyczna Magtom

  10szt stalowe pionki na tablice magnetyczna Magtom

 • Pionki kolorowe 8szt

  Pionki kolorowe 8szt

 • Magnesy do tablicy

  Magnesy do tablicy

Biorąc pod uwagę różne możliwości użycia tablicy magnetycznej nasza firma oferuje Państwu szereg akcesoriów magnetycznych. Pozwolą one na jeszcze większą liczbę zastosowań tablicy oraz wzbogacą jej edukacyjny charakter.

Posiadamy w stałej sprzedaży następujące akcesoria:

 

Akcesoria magnetyczne ZESTAW LITERY + CYFRY

Każdy element posiada malutkie magnesiki, które trzymają literkę czy cyferkę na tablicy. Litery lub cyfry można przesuwać po tablicy i układać z nich różne równania lub słowa. Idealne dla Twojego dziecka, które szybko nauczy się czytać i liczyć.

Oferujemy zestawy w różnych kolorach m.in. zielone, niebieskie, różowe oraz żółte. Możemy również stworzyć zestaw dwukolorowy na życzenie klienta.

Uchwyty magnetyczne

Do przypinania kartek do tablicy magnetycznej idealnie sprawdzają się uchwyty magnetyczne - są nie tylko bardzo estetyczne ale również niezwykle silne, co sprawia, że jednym uchwytem możemy przyczepić nawet kilkanaście kartek bądź zdjęć. Nasza firma oferuje szeroki wybór uchwytów w różnych kolorach i rozmiarach. W sprzedaży posiadamy uchwyty z rączkami plastikowymi tzw. pionki magnetyczne, niklowanymi oraz ocynkowane. Przydatne mogą być również uchwyty magnetyczne z haczykiem lub uchem – do powieszenia nożyczek lub innych przedmiotów.


Magnesy neodymowe

Magnesy neodymowe to bardzo silne magnesy, dzięki którym można łatwo przymocować różne przedmioty na tablicy magnetycznej. W naszej ofercie znajdują się magnesy neodymowe w różnych kształtach m.in. walcowe, płytkowe oraz pierścieniowe, dlatego każdy klient znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

 

Aby kupić kliknij TUTAJ.